Dark

Dünyanın gözü iki küçük çocuğun kaybolduğu, bir Alman kasabası olan Winden’dadır… Çocukların kaybolması, dört aile arasındaki karmaşık ilişkileri ve yaşanan çifte hayatları ortaya çıkarır.

Her biri bir saatlik, on bölümden oluşan dizide, izleyici gizemli bir şekilde aynı kasabada 1986 yılında yaşanan olaylara sürükleniyor.

Geçtiğimiz Şubat ayında düzenlenen 89. Akademi Ödülleri’nde, Yabancı Dilde En İyi Film kategorisinde aday gösterilen Danimarka yapımı Land of Mine filmiyle tanınan 20 yaşındaki Louis Hofmann‘ın başrolünde yer aldığı Dark’ta Hoffman’a Anna König, Roland Wolf, Louis Hofmann ve Jördis Triebel gibi sektörde ismini çok sık duymadığımız oyuncular eşlik ediyor.

Dizi Adı Dark
Dizi Türü | |
Ülkesi
Sezon Sayısı 1 sezon eklenmiş.
Bölüm Sayısı 10 bölüm eklenmiş.
Yapım Yılı 2017
Oyuncular , ,
Puanınız
- / 10
 1. Senaaass Kayıtlı Üye

  Çok dikkatle boş kafayla izlenmeli karışık denklemleri olan dizi 3 ayrı dönem dizisi

  0 0
 2. Senaaass Kayıtlı Üye

  Harika dizi ilk 3 bölümden sonra beyin yanmaları başlar başta bu ne yaaaa desem de 2. Sesonu sabırsızlıkla bekliyorum

  0 0
 3. kingzayn Kayıtlı Üye

  Beyin yakar bağımlılık yaptırır

  0 0
 4. subebegi94 Kayıtlı Üye

  Anlaşılması güç bir dizi 3 farklı zamanda geçiyor ama geçiş yıllarını yazsalar daha iyi olurdu. Böyle çok karmaşık ve sıkıyo açıkçası.

  0 0
 5. yedifil Kayıtlı Üye

  sabah başladım akşam bitirdim tek kelimeyle muhteşemdi bağlantılar çıldırttı beni wooooaa

  1 0
 6. lazaruslad_ Kayıtlı Üye

  Çok güzeldi ama bu tarz konuların sonu genelde kötü ya da klişe (makine, loop vs) oluyor.Umarım ikinci sezonda güzel bağlarlar da efsane bir dizi olur. Ama uzay-zaman, kuantum, ölüm, lucifer vs temaları güzel harmanlamışlar.Oyunculuklar ve alman atmosferi diziyi daha da yükseltmiş.Beyin sınırlarını filan zorlamıyor.:)Ilgilisine seyri güzel bir dizi .

  0 0
 7. larabel Kayıtlı Üye

  Adı gibi dark karanlık bir dizi, her dakikası ayrıntı dolu , seyretmesi kolay değil. Karakterler birbirine bağlı , senaryo cok ince düsünülmüs ve çekim kalitesi de yüksek…Uzun zamandır izledigim en zekice kurgulanmış dizi..

  0 0
 8. johnny Misafir

  Kuantum Mekaniği gibi Mükemmel 10/10 oyuncular harika konu çok iyi yapmacık diziler gibi değil

  0 0
 9. Esmeralda Kayıtlı Üye

  Dizi yavaş ilerliyor ve

  Konu çok iyi ama beynin sınırlarını zorluyor. İlginiz yoksa izlenmesi zor bi hal alır bence. Atmosfer, müzikler, renkler bayağı iyi. Müzikleri öyle ustaca kullanmışlar ki gerim gerim geriliyorsunuz. Bir de sanırım 10 bölüm boyunca hiç gülmedim.

  1 0
 10. awkward silence Kayıtlı Üye

  dizi çok iyi, uzay zaman paradoksu sevenler özellikle kaçırmasın. ilk bir kaç bölüm almanca olması ve olayların biraz yavaş ilerlemesi nedeniyle insanı zorluyor ama sabrederseniz sonrası çok iyi ilerliyor. ayrıca çekimler, görüntü vs de çok iyi. 3 farklı dönemi yansıtması da dönem dizisi severlere hitap edecektir. zaten ödüllü bir dizi, imdb puanı da burada yazandan daha yüksek

  1 0