Sorun Bildir
×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Lütfen video açılmıyorsa öncelikle Alternatif butonuna tıklayarak diğer player seçeneklerinde çalışan bir alternatif olup olmadığını kontrol ediniz..

Bildirdiğiniz sorun 48 saat içerisinde ekibimiz tarafından giderilecektir. Artan trafik sebebiyle maalesef sorun giderildiğinde artık sizleri haberdar edemiyoruz.

Son Yorumlar

 1. Ben ben Kayıtlı Üye

  Bu filmde o kadar çok hata var ki saymakla bitmez. İlk bölümü başlı başına bir fiyasko olmasına ragmen kendisini hadi topladı toplayacak derken 8bölüm izledim. Evet bu bir fiction ama tarihi gerçekleri, kıyafetleri vb. saptıran bir fiction. Allah aşkınıza 15-16.yüzyıllarda Türkiye diye bir devlet mi var? -ki o zaman milliyet kavramı daha keşfedilmemiş, daha 3 yüzyılı var-
  Tarihi çarptıran, kalitesiz oyuncuların oynamaya çalıştığı son derece anakronik bir dizi bu!

  0 0
 2. Artista Misafir

  Böyle bir zeka üstü insanın dizisinin çevirisini yapan seviyesiz çeviriler siyaseti karıştırıyor. Ancak bu denli zekanın olmadığı yerde bu tür yaratıklarla karşılaşılabilir.

  1 0
 3. ArcusPluvius Kayıtlı Üye
  0 0
 4. Eray Gültekin Misafir

  Filmin başındaki çeviri çok saçmaydı efendi gibi cevirinizi yapın politik sorunları bari sinemaya geçmesin

  0 -1
 5. Congratulations Kayıtlı Üye

  Mikkemmel bir sezon finali

  0 0
 6. greyfirt Kayıtlı Üye

  vay be dedirten efsane bir bölümdü ve bir kez daha dinlerin nasılda çıkarlar için kullanılmaya açık olduğunu bu dizide de gördüm. insanın kutsalını kirleten dini liderler her zaman var olmuş / olacak

  1 0
 7. uzayhanedani Kayıtlı Üye
  0 0
 8. yasmin82 Misafir

  dizide arasıra gerçek tarihi olaylarda kullanılmış ;Pazzi komplosu tarihte var ayinde saldırıyorlar şu an medici ailesinin soyu kurumuştur yani yok olmuş bir hanedandır.leonardo ise bu dizideki gibi biri değildir da vinci hayal kahramanı olmuş dizide.

  0 0
 9. whynotzoidberg Kayıtlı Üye

  Ulan koskoca 13 sene geçmiş biri de gelip dememiş ki Türk makyajın akmış git bi düzelt

  0 0
 10. Mert zengin Misafir

  Görecelidir hayatın tamamı ama bana göre en iyi dizi bu

  0 0