Sorun Bildir
×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Lütfen video açılmıyorsa öncelikle Alternatif butonuna tıklayarak diğer player seçeneklerinde çalışan bir alternatif olup olmadığını kontrol ediniz..

Bildirdiğiniz sorun 48 saat içerisinde ekibimiz tarafından giderilecektir. Artan trafik sebebiyle maalesef sorun giderildiğinde artık sizleri haberdar edemiyoruz.

Son Yorumlar

 1. CharlesXavier Kayıtlı Üye
  2 0
 2. YARKIN601 Kayıtlı Üye

  NEDEN?

  0 0
 3. purple zombie Kayıtlı Üye

  PARDON AMA SİZLER TÜRK DEĞİLSİNİZ GALİBA HERKESİN AĞZINDA YOK TÜRK DİZİSİNE BAĞLADI” VS PARDONDA SİZ KİMLERDENSİNİZ, KENDİNİZE GELİN BU SADECE BİR İNTERNET DİZİSİ HEPSİ O 96 BÖLÜM İZLENDİ VE BİTTİ…VAKİTLERDE GEÇTİ. LÜTFEN BOŞ KONUŞMAYIN KONUŞACAKSANIZDA ANNE VE BABALARINIZ DİNLER SİZİ 🙂

  0 -3
 4. castle black Misafir

  dexteramı söveyim yoksa fbı ajanının katili tanımamasınamı amk sürekli sıçmıştınız zaten busefer sıçıp üstüne bide sıvadınız

  4 0
 5. Muaz Çimen Misafir

  Mal Dexter! Ya koskoca FBI ajanı her yerde aranan seri katili nasıl tanımaz ya?!

  2 0
 6. armstrong26 Kayıtlı Üye
  0 0
 7. Sekbân Kayıtlı Üye

  Derdimize derman, ama küfür olmadı 🙂

  0 0
 8. Blaze_04 Kayıtlı Üye

  Derlerdi inanmazdım.Dexter dizisi süper başlayıp sonra b.ka sarıyor.Dizinin içine etmişler resmen.Son bölümü izlicem birazdan ama merak bile yok.

  1 -1
 9. ugurum77 Kayıtlı Üye

  direk Türk dizilerine çevirmişler. Her seferinde dizilerin sonlarının bu kadar saçma sapan bitmesi insanın sinirini bozuyor.

  1 0
 10. tegratol100899 Kayıtlı Üye

  Cidden bu kadar güzel giden bi diziye bu kadar sıçılır.Neden senaristler hep sonu kötü bitiriyorlar anlamıyorum.Ben sonunun güzel olmasını istiyorum arkadaş 8 sezon izlemişim yeterince heyecan aksiyon almışım.Evet her güzel şeyin bir sonu var ama sonu neden güzel bitmiyor onu aklım almıyor.

  1 0
  • MehmetKT Kayıtlı Üye

   Adamlar kitaba gidiyor zaten.

   0 0