Sorun Bildir
×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Lütfen video açılmıyorsa öncelikle Alternatif butonuna tıklayarak diğer player seçeneklerinde çalışan bir alternatif olup olmadığını kontrol ediniz..

Bildirdiğiniz sorun 48 saat içerisinde ekibimiz tarafından giderilecektir. Artan trafik sebebiyle maalesef sorun giderildiğinde artık sizleri haberdar edemiyoruz.

Son Yorumlar

 1. PoeTTesla Kayıtlı Üye

  Dizi gayet güzel kötüleyenlere aldırış etmeyin Friends’i, Big bang’i bitirip geldim buraya, ve bir diziyi başka dizi ile kıyaslayıp kötü yorum yapmak dizi kötü demek doğru değil, sonuçta ayrı yapılar, ayrı tatlar, ayrı kafalar- ama güzel dizi her şekilde ne olursa olsun güzel dizidir, VE bu bana kalırsa ‘ güzel bir dizi, kesinlikle izlenmeyi hak ediyor ve vakit kaybı da değil.

  0 0
 2. doa.. Kayıtlı Üye

  çok yakın bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine başladım, harika bir dizi izlerken çok eğleniyorum.

  0 0
 3. SalvatoreBrothers Kayıtlı Üye

  Diziye yeni başladım.Eğlenceli gidiyor diyebilirim.Yorumlara göre diziye daha da bağlanıcam ve umarım unutulmaz dizilerimden biri olur.

  0 0
 4. HasiRaptinYucel Kayıtlı Üye

  Friends’in 5. sezonunu da bitirdikten sonra kalan 4 sezon hemen bitmesin diye bu diziye başladım. Açıkçası Friends’in yerini tam olarak tutmasa bile yine de tatmin ediyor beni. Gerçekten güzel diziymiş.

  0 0
 5. becaydin Kayıtlı Üye

  bir sonraki repliği bilmeme rağmen hala müthiş keyifle tekrar tekrar izleyebildiğim efsane dizi, ilk defa izleyenlerin yerinde olmak isterdim 🙁

  1 0
 6. Taryel16 Kayıtlı Üye

  .

  0 0
 7. Чешо Misafir

  Yeni başlayanlar bir efsaneyi izlediğinizin farkında olun lütfen, ve bu unutulmaz tadı çıkarın…

  1 0
 8. Berke Güven Misafir

  Robin in dusme sahnesi 😀

  0 0
 9. Doktor Misafir

  Kardeşler 28. izleyişim

  0 0
 10. Marul Misafir

  3. İzleyişim ve gerçekten çok çabuk bitiyor ilk izleyişimden sonra 7-8 ay başka dizi eğlenceli gelmedi yavaş yavaş izleyin derim

  0 0