Sorun Bildir
×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Lütfen video açılmıyorsa öncelikle Alternatif butonuna tıklayarak diğer player seçeneklerinde çalışan bir alternatif olup olmadığını kontrol ediniz..

Bildirdiğiniz sorun 48 saat içerisinde ekibimiz tarafından giderilecektir. Artan trafik sebebiyle maalesef sorun giderildiğinde artık sizleri haberdar edemiyoruz.

Son Yorumlar

  Tüm Yorumlar

 1. xox Misafir
  0 0
 2. Bilge07 Kayıtlı Üye

  Bayan Doktor OPRAH Deil mi lan???

  0 0
 3. Ömür Saflı Misafir

  Diziyi izlerken aklıma pulp fiction geliyor. İzleyenler konular çok farklı ne alaka diyebilir ama ikisinde de ısındığınız karakterler pat küt ölüyor. Çok can sıkıcı ama bi yandan da farklı ve güzel. Prison Break hayranıyım onu da yeni bölümlerine kadar takip ediyorum hala. O yüzden bu dizinin altında pbye sallanması hoş değil çünkü o dizi sadece hapishanede geçmiyor sadece ilk sezonu öyle ve çok farklı yerlere gidiyor senaryosu. Bu dizi daha realist ama filmlere bu daha realist bu yüzden daha iyi diye yorum yapmak cahilce bi yaklaşım. Izleyin bölümlere senaryoya yorum yapın arkadaş başka emeklere ve zevklere sallamayın. Oza dönecek olursam sevdim sağlam dizi. Tarantino filmlerini de tavsiye ederim bu arada bu diziyi sevenler o filmleri de sevecektir.

  0 0
 4. Amansız Tayyar Misafir

  manyak bir dizi şimdiye kadar neden izlememişim diye sitem ettim kendime. namını duydum geldim. avukat sanırım ilerki bölümlerde bir andy dufrenn olacak.gibi.

  0 0
 5. xmex Kayıtlı Üye

  En taşaklı iki adamı öldürdüler şu zamana kadar

  0 -1
 6. ByEray27 Kayıtlı Üye
  0 0
 7. revortor Kayıtlı Üye

  Dizinin hala bir başrolü yok sehirciye gösteri yapacağız diye dinoyu öldürmeseler daha iyi olurdu. Tobiası da maksimum güvenlikli oz’a yollayan hakim’in kafasını merak ediyorum.

  0 0
 8. bugrababur Kayıtlı Üye
  0 0
 9. Jonsnowunaskisi Kayıtlı Üye

  Jefferson keane de dino gibi erken gitti 🙁

  0 0
 10. ndymtf Kayıtlı Üye
  0 0