Sorun Bildir
×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Lütfen video açılmıyorsa öncelikle Alternatif butonuna tıklayarak diğer player seçeneklerinde çalışan bir alternatif olup olmadığını kontrol ediniz..

Bildirdiğiniz sorun 48 saat içerisinde ekibimiz tarafından giderilecektir. Artan trafik sebebiyle maalesef sorun giderildiğinde artık sizleri haberdar edemiyoruz.

Son Yorumlar

 1. brokenc5 Kayıtlı Üye

  Littlefinger buraya geçmiş yalnız yazıtura sahnesiyle son sahne çok iyiydi. Adrien Brody çok iyi uymuş role

  0 0
 2. öznesiz Misafir

  Johnny’nin ölmesine gerçekten üzüldüm, en sevdiğim karakterlerden biriydi fakat tuhaf bir şekilde Grace’in öldüğünde daha çok üzüldüğümü farkettim.

  0 0
 3. Kubra Misafir

  John’nun yokluğu koyuyor be. Dizinin tadı tuzuydu resmen

  0 0
 4. Medusa0 Kayıtlı Üye
  0 0
 5. sirius29 Misafir

  güzel bir bölüm. emeği geçenlerin eline sağlık. teşekkür ederim.

  0 0
 6. murtazabaşgan Misafir

  dün piyanist’i izledim bugün buna ikisindede andrey vardı ikisindede çok farklıydı çıkardığım sonuç adam oyuncu be!

  0 0
 7. gereksiz Misafir

  adam ayarı iyi verdi thomes’a. artık yağdırır bizimkiler herhalde. ne demişler namert dostum olacağıma mert düşmanım olsun. umarım mertliğini bozmaz adam. ama şu gold dedikleri adamı gözüm tutmadı boksör işi bilmem ne buda namert dost modeli herhalde hadi bakalım bu sezon son ama baya çetrefilli geçecek gibi.

  not: john karakterini canlandıran ile michael karakteerini canlandıran aslında kardeş

  0 0
 8. MethyF Misafir

  Şu yorumlara bakıyorum ah vah tüh keşke neden böyle yapmışlar ? falan gibi moron moron yorumlar görüyorum izlediğiniz şeyin ne olduğunu nereye ve kime ait olduğunu dahi bilmeden her boka kör kör yorumlar yapmak olmuş işiniz allahın boş beyinlileri birincisi bu senaryoyu kafasına göre yazıp silmiyor kimse Shelby ailesi gerçektir ve günümüzde de yaşiyan fertleri vardır onların hikayesine göre ilerliyor bu dizi iki tane sümük gelip güzelim diziye Fox tv dizisi tribi atıyor ya kafayı yicek gibi oluyorum ya.

  0 0
 9. hahay Misafir
  0 0
 10. Fundademir Kayıtlı Üye

  Sonunda bekleyiş bitti şimdi de bir hafta beklemeye sabrım gelmiyor Thomas Shelby neden güçsüz gösteriliyor bu sezon onu da anlamadım

  1 0
  • Umut taze Misafir

   Olm karşılarında italyan mafyası var kültigin ve ekibi değil

   0 0