Sorun Bildir
×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Lütfen video açılmıyorsa öncelikle Alternatif butonuna tıklayarak diğer player seçeneklerinde çalışan bir alternatif olup olmadığını kontrol ediniz..

Bildirdiğiniz sorun 48 saat içerisinde ekibimiz tarafından giderilecektir. Artan trafik sebebiyle maalesef sorun giderildiğinde artık sizleri haberdar edemiyoruz.

Son Yorumlar

 1. Amonet Başkan Misafir

  Bu güne kadar 20 den fazla yabancı dizi izlemişimdir, uzun zamandır izleyebileceğim kaliteli bir dizi arıyordum ve yorumlardan bu dizinin izlemeye değeceğine inandım. Şu an 11. bölümdeyim ve kaybettiğim 11 saate acıyorum. Ne var kardeşim bu dizide ? sıkıntıdan her bölümde en az 3 4 kez ara verip başka şeylerle uğraşıyorum. İzleyen izlesin lafım yok ama zaman kaybından başka birşey değil….

  0 -4
  • Escobar Misafir

   Dostum bu film sizin keyif anlayisiniza gore bir film degil.simdi bu diziyi birakip tüketmeye dayalı sadece eğlenmrk için izleyebileceğin hollywoodwar dizilerine geri dönmelisin.bana kalırsa bu dizi diğer tüm dizilerden bile daha gerçekçi

   0 0
  • perekoma Kayıtlı Üye

   20 den fazla yanacı dizi izlediğini söylüyorsun yanlışın olmasın? tom & jery veya şirinler izlemiş olmayasın?

   0 0
  • Khanay Misafir

   Valla hocam ne olursa olsun sonuna kadar izleyeceğim ama şuana kadar bende senin gibi düşünüyorum 11 bölümdür birşeyler olacak diye bekliyorum 🙂

   0 0
 2. Mmk123 Kayıtlı Üye

  Ne bölümdü ya

  0 0