Sorun Bildir
×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Lütfen video açılmıyorsa öncelikle Alternatif butonuna tıklayarak diğer player seçeneklerinde çalışan bir alternatif olup olmadığını kontrol ediniz..

Bildirdiğiniz sorun 48 saat içerisinde ekibimiz tarafından giderilecektir. Artan trafik sebebiyle maalesef sorun giderildiğinde artık sizleri haberdar edemiyoruz.

Son Yorumlar

 1. Barış kyyy Misafir

  Abi bu ne dizisi lan anlamam için kaçıncı sezondan başlamaliyim

  0 0
  • FNC Tenker Kayıtlı Üye

   6. sezondan başlaman lazım diziye bu nası bi soru 😀

   0 0
  • Olcay37 Kayıtlı Üye

   1.sezon1.bölüm yoksa hiçbir şey anlamassın

   0 0
 2. EceAydogan Kayıtlı Üye

  Eric ve Bill daha fazla iş birliği yapsın yaaa birlikte çok cool oluyolar ve iyi bir ekipler ☺☺ birbirlerinin hareketlerini falan tamamlamalarına bayılıyorum yaaa

  0 0
 3. Athenaa Kayıtlı Üye
  0 0
 4. feyzaxox Kayıtlı Üye

  4 sezondur sorguladığım o iğrenç şekilsiz dudaklara sahip olan sookiye neden aşık olmaları

  0 0
 5. Kayla Misafir

  Sookie laf atıp duruyonuz bi kere de oyuncularda kusur bulmasanız olmuyo.Hem kitabı okumayıp yorum yapanlar o kadar belli ediyo ki kendini yazık.

  0 -1
  • beyzavrclr Kayıtlı Üye

   şöyle söyliyim kitabı okumayanlar eğer okumuş olsaydı sookie yi daha çok eleştirirlerdi çünkü kitapta sookie yi o kadar güzel betimlemiş kiyazar gerçekten dünya güzeli falan canlanıyor insanın kafasında ama burda seçilen oyuncunun dişleri ayrık olduğu için herkes güzel bulmayabiliyor ve doğal olarak birçok kişinin ona aşık olmasına şaşırıyor . oyunculuğu da güzel aldığı eleştiriler güzelliği bakımından . herkes neden bu kıza aşık oldular diyor çirkin olduğunu düşündükleri için ama kızın tek sorunu dişlerinin ayrık olması .

   0 0
 6. carsaf Kayıtlı Üye
  0 0
 7. beyzaserbest Kayıtlı Üye

  ya yok ağlamıyorum gözüme taranın ölümü kaçtı

  0 -2
  • Coksacma Kayıtlı Üye

   Spoiler kutusu diye bisey var mal

   0 0
  • aloneboy Kayıtlı Üye

   gerizekalı mal (beyzaserbest) spoiler kutucuğu kullan dangalak BİTCH

   0 0
 8. deno Misafir

  diger finallere gore sönüktü bence boyle donuk donuk ask sahnerlerinden cok vardı.jasonu cok severdim ama en yakın arkadasına kazık atmıs olması beni üzdü

  0 0
 9. fatih42 Kayıtlı Üye

  fena değildi final bölümü

  1 0
 10. mltm Misafir

  Sookie’nin nenesi Sookie’yi Eric ile birlikte olma diye uyardı. Rene’de Arlene’yi Terry ile birlikte olma diye uyardı.Eric’le Terry bi b.kluk yapacak gibi.
  Bu Sookie nasıl Eric mi Bill mi diye seçim yapabilir ya tipsiz. ikisini de istemese kurt Alcide var yedekte. Bu nasıl iş be her gören buna aşık oluyo kurban oluyolar kıza be 😀 uyuz oldum

  0 0